VIP kemp PLUS – na festival jako do hotelu

Hotelový kemp poprvé v rámci festivalu Hrady CZ! Využijte spaní v areálu bez starostí! V letošním roce pro vás máme skvělou novinku, která vám výrazně zpříjemní pobyt na festivalu Hrady CZ. V rámci VIP kempu letos otvíráme tzv. VIP kemp PLUS, kam můžete přijet jako do hotelu. Čeká vás zde vedle ostatních služeb jako jsou splachovaní toalety, sprchy, recepce atd. především postavený stan pro dvě osoby vybavený karimatkami a spacáky. Odpadávají vám tedy veškeré starosti s nošením kempingového vybavení, jeho stavbou a bouráním event. sušením a čištěním v případě nepřízně počasí. Můžete tedy na festival vyrazit jako do hotelu! Celková kapacita hotelového VIP kempu PLUS je 100 stanů pro maximálně 200 osob.

Místo ve stanu se bude prodávat pouze v balíčku po dvou kusech. Nemůže se vám tedy stát, že budete nocovat s někým cizím. Součástí VIP kempu PLUS bude prodejní stánek s vybavením na kempování: ručníky, svítilny, polštářky, deky, vložky do spacáku, pláštěnky, zámečky k uzavření stanu atd.

Cena je stanovena na 750 Kč za osobu (zahrnuje i vstupné do klasického VIP kempu) do konce března. Do tohoto termínu lze vstupenky do VIP kempu Plus zakoupit i v kombinaci s festivalovou permanentkou za 1.410 Kč. Vstupenky lze koupit výhradně po dvou.

Lístky do VIP kempu PLUS lze pořídit v předprodeji Ticketstream nebo přímo na místě během festivalu - cena je stejná. Vratná kauce činí 500 Kč na stan. Kauce nebude vrácena v případě ztráty, zničení či výrazného znečištění vybavení! Na místě bude možnost platit hotově nebo kartou přes platební terminál. Klienti VIP kempu PLUS budou vybaveni speciální identifikační páskou a každý stan bude očíslován. Ve VIP kempu PLUS bude nepřetržitá pořadatelská služba, která zajistí bezpečnost osob a věcí. Po domluvě nabídneme možnost uschování věcí s výjimkou cenností. Dostupnost kempu je do vyprodání kapacity. Určeno pouze osobám starším 18 let. Mladším osobám bude umožněný vstup pouze v doprovodu dospělé osoby. Pro ubytované ve VIP kempu PLUS platí stejný provozní řád jako v případě VIP kempu.