Talentová soutěž

Letos jsme se rozhodli, že v rámci šňůry festivalů Hrady CZ umožníme vystoupení vždy jedné nadějné začínající kapele z daného regionu. Pokud tedy hrajete v nějaké hudební skupině, můžete se přihlásit. O tom, která kapela nakonec na jednotlivých zastávkách festivalu Hrady CZ vystoupí, rozhodnou fanoušci festivalu svým hlasováním. Co pro to můžete udělat? Stačí poslat:

1) Název kapely

2) Fotografii kapely

3) Nahrávka v MP3

4) Hrad, na kterém byste si rádi zahráli

5) Hudební styl

6) Kontakt

na zahrajsinahradech@nedomysleno.cz  nahrávky jednotlivých skupin budeme průběžně umisťovat na FB stránky festivalu do fotoalba s názvem lokace hradu, na kterém by si kapela ráda zahrála. Tam pak budou moci všichni fanoušci hlasovat.

Bude tedy celkem 8 základních kol – pro každou zastávku festivalu zvlášť a 8 kol finálových. Základní kola končí 10. 5. 2018 a postoupí z něj vždy 5 kapel s nejvyšším počtem lajků. Finálová kola budou probíhat od 1. do 31. 5 2018, kde budou opět moci fanoušci festivalu hlasovat. Každá kapela, která získá od fanoušků festivalu v rámci své skupiny nejvíce hlasů, dostane příležitost si daném festivalu zahrát. Současně dostane honorář 5.000 Kč.