Kooperativa basketbalová zóna 2019

Kdo z vás si pamatuje basketbalovou zónu na Hradech z minulého roku? A kdo z vás s námi i soutěžil? Skalní fanoušci a návštěvníci festivalu již vědí! I letos pro vás Kooperativa připravila malé sportovní vyžití v rámci každého z festivalů.

Ptáte se proč vlastně basketbal? Nejen, že je to krásný sport s dlouholetou tradicí v ČR, ale zahrát si ho může opravdu každý a jeho hlavní hodnotou je fairplay! I proto je Kooperativa dlouhodobě hrdým generálním partnerem Národní Basketbalové Ligy (NBL). Rádi bychom vtáhli do hry i vás!

Výherce celodenní soutěže na Točníku se svým dresem „na míru“ 

V Kooperativa basketbalové zóně se můžete těšit na sportovní odreagování ve formě basketbalových soutěží a soutěžit budeme o věcné ceny! Na čtyřech zastávkách festivalu pro vás dokonce chystáme zvětšenou verzi basketbalové zóny s oficiální palubovkou pro hru 3x3. Nebudou chybět ani známé tváře NBL! Jste připraveni?

V celodenní soutěži nazvané „Splash“ budeme soutěžit například o VIP permanentku Kooperativy NBL na celou nadcházející sezónu 2019/20, o lístky na přípravný mezinárodní turnaj mužů, nebo reprezentační dres! Nebudou samozřejmě chybět ani festivalové deky a další překvapení!

Celodenní soutěž má kvalifikační a finálovou část. V kvalifikační části se návštěvníci festivalu snaží vstřelit koš ze třech různých pozic, přičemž jim je měřen čas. Z celé kvalifikace postupuje do finálové části nejrychlejších 10 mužů a 10 žen. Následuje vyřazovací část a boj o hromadu cen!

 

Kooperativa basketbalová zóna na Bezdězu 30. - 31. 8. 2019!

 

Na Bezděz bez děsu přijďte i do naší basketbalové zóny a soutěžte o balík skvělých cen, těšíme se na vás všechny! Ve hře jsou oblíbené festivalové deky, permanentky na basketbalovou sezónu 2019/2020, nebo třeba reprezentační dresy s vlastním potiskem! Přijdete si mezi vašimi oblíbenými kapelami trochu zasportovat a protáhnout si tělo? Bude to FEST nářez!

Takhle to žije v Kooperativa basketbalové zóně 

 

Tady je program na celý víkend:

 

PÁTEK

16:30 vyřazovák

17:00 best of 5

17:30 rychlá střelba

18:00 vyřazovák

19:00 uzavření basketbalové zóny

 

SOBOTA

11:00 vyřazovák

12:00 best of 5

13:00 rychlá střelba

14:00 vyřazovák

15:00 best of 5

16:00 rychlá střelba

17:00 finále celodenní soutěže „splash“

Soutěží se zúčastňují i šikovné slečny 

 

Kooperativa basketbalovou zónu v pátek poctí svou návštěvou hráči KNBL Ondřej Šiška a Šimon Ježek, můžete si s nimi zahrát i jen tak pokecat nebo si nechat podepsat dres!

Výherce celodenní soutěže bude odměněn mimo jiné i dresem se svým jménem/přezdívkou a číslem dle svého přání.

Těšíme se na vás, přijďte soutěžit a fandit!

#tojebasketbal 

Všechny další potřebné informace a program naleznete také přímo v basketbalové zóně v areálu festivalu. Těšíme se na vás

Smeč v podhradí Hradce nad Moravicí